Dostupnosť
Nie je skladom
bez DPH
Číslo produktu:SSPI-290/FW81/SHP100-90
EAN kód:6978880180881
Výrobca:Procraft
Strážiť cenu / dostupnosť
  • Kompletné špecifikácie
  • Komentáre 0
    Nie je skladom
Kompletné špecifikácie
Sada kombinovaná zváračka SPI-290 + zvárací drôt FW81 + zváracia kukla SHP100-90
Zváračka Procraft SPI-290 (MMA / TIG Lift / FLUX)
Príkon: 3,8 kW
Regulácia prúdu: 20–130 A
Zaťažovateľ: 40 %
Priemer drôtu: 0,6–1,0 mm
Rýchlosť podávania drôtu: 2,5–12 m/min
Dĺžka kábla horáka: 3 m
Hmotnosť: 6 kg
Metódy zvárania:
  • FLUX (trubičkový drôt) – zváranie bez plynovej fľaše, drôt má vlastnú ochranu.
  • MMA (obalená elektróda) – rutilové aj bázické elektródy.
  • TIG Lift – možnosť dokúpenia horáka na TIG zváranie.
Trubičkový zvárací drôt Procraft FW81
Priemer: 0,8 mm
Hmotnosť: 1 kg
Priemer cievky: 100 mm
Upínací otvor: 15 mm
Zváracia kukla samostmievacia Procraft SHP100-90
Veľkosť priezoru filtra: 100 × 97 mm
Rozmery filtra: 133 × 114 × 10 mm