Sada akumulátorového fúrika PWB270 s dvoma batériami 20/4 a nabíjačkou | SPWB270/2X20-4TURBO/20-2
Sada aku fúrik Procraft PWB270 na dve batérie 20V s 2× batériami 20/4 Turbo a nabíjačkou 20/2. Mechanické vyklápanie korby. Max. rýchlosť 6,0 km/h. Max. nosnosť 260 kg / 100 l. Prevádzkový čas až 3,2 h. Plynulá regulácia. Elektrická brzda. Hmotnosť 55 kg. celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
bez DPH
Číslo produktu:SPWB270/2X20-4TURBO/20-2
Výrobca:Procraft
Strážiť cenu / dostupnosť
  • Kompletné špecifikácie
  • Komentáre 0
    Nie je skladom
Kompletné špecifikácie
Sada aku fúrika PWB270 s dvoma batériami 20/4 a nabíjačkou
Prepravný aku fúrik Procraft PWB270 s vyklápaním korby je určený na pohodlnú a jednoduchú prepravu tuhých, sypkých alebo hustých materiálov na krátke vzdialenosti. Vďaka výkonnému motoru výrazne uľahčuje prácu a skracuje čas prepravy. Dobre vyvážený motor zabezpečuje rovnomerné rozloženie hmotnosti, čo zvyšuje stabilitu pri pohybe a uľahčuje manévrovanie. Ovládacie prvky na pravej rukoväti sú umiestnené tak, aby sa dali pohodlne a jednoducho ovládať. Predné nafukovacie koleso s priemerom 400 mm zabezpečuje výbornú manipuláciu aj na nerovnom povrchu. Aku fúrik má premyslený dizajn a pohodlné pogumované rukoväte.
Kľúčové vlastnosti:
Výkonný akumulátorový systém 40 V (2×20 V):
zariadenie je napájané dvoma 20V batériami Procraft (celkovo 40 V).
Kompletná sada pripravená na použitie:
v balení získate 2× batériu 20 V 4 Ah potrebné na prevádzku (40 V systém) a 1 nabíjačku. Nie je potrebné dokupovať ďalšie príslušenstvo.