Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

TOP MULTI-TECH/2 AUTOMAT

TOP MULTI-TECH je ponorné viacstupňové elektrické čerpadlo s automatickou prevádzkou, vhodné pre použitie v čistej vode bez akýchkoľvek pevných častíc... celý popis
Dostupnosť
do 3 dní
420 €
350 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:52600
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

TOP MULTI-TECH je ponorné viacstupňové elektrické čerpadlo s automatickou prevádzkou, vhodné pre použitie v čistej vode bez akýchkoľvek pevných častíc a pri maximálnej teplote kvapaliny 40 ° C.
Čerpadlo pracuje (stop / štart) automaticky na vyžiadanie, kontrolované vnútorným elektronickým obvodom a ventilom na výtlaku. 
Elektronický systém chráni čerpadlo pred nadmerne častým spúštaním, behom na sucho a zablokovaniu kvôli dlhému obdobiu nečinnosti.                                                                              Hmax - 42m
Qmax - 80l/min
230V


Prevádzka
Pri prvom pripojení, sa čerpadlo spustí automaticky po dobu asi 10 sekúnd, aby vyhodnotilo systém (dokonca aj keď sú zatvorené výstupné kohútiky) a bude pokračovať v chode, ak sú otvorené kohútiky. Keď sú kohútiky uzavreté alebo požiadavka na vodu  je menšia ako 3 l / min, čerpadlo sa zastaví s oneskorením približne 10 sekúnd.
Po počiatočnom pripojeni sa čerpadlo spustí kedykoľvek po otvorení kohútika ak systémový tlak klesne pod 1,5 baru.
Upozorňujeme, že zapínací a vypínací tlak nie je nastaviteľný.
Maximálna vertikálna vzdialenosť medzi čerpadlom a najvyšší výstupným bodom (kohút) je 10 m.
Prekročenie tohto limitu môže zabrániť systému pracovať správne.
Vstavaný ventil v čerpadla je možné ľahko vybrať pre údržbu odskrutkovaním spojky z výtlačného kanála. Pritom je treba dbať, aby ste nestratili vratnú pružinu alebo tesniaci krúžok zo spojky.


Ochranné funkcie
Vždy, keď je čerpadlo v chode bude kontrolovať aj prítomnosť vody. V prípade chodu nasucho spraví  3 ON / OFF testy ako potvrdenie pred zastavením, aby nedošlo k poškodeniu.
Čerpadlo sa reštartuje znovu po 15 minútach, a ak tam nie je stále žiadna voda, vykonava ďalšie pokusy v zdvojnásobenom časovom intervale až do 32 hodín; Potom sa toto čerpadlo úplne zastaví a musí byť ručne resetované odpojením a znova pripojením napájania. 
V prípade, že čerpadlo sa štartuje viac ako 30-krát bez prestávky po dobu viac ako 30 sekúnd alebo viac ako 180x  po dobu menej ako 2 minút bez zastavenia, je tu nebezpečenstvo prehriatia a čerpadlo sa zastaví na dobu 30 minút pred reštartovaním. Ak k tomu dôjde bez zjavnej príčiny odporúčame skontrolovať tesnosť systému.
Aby sa zabránilo zadretiu čerpadla počas dlhých období nečinnosti, bude sa čerpadlo spúšťat a na približne 10 sekúnd každých 48 hodín.

Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk