E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 21. máj 2019, meniny má Zina

Vyžínacie lanko, Whisper X  3mm/56m

Vyžínacie lanko, Whisper X 3mm/56m

Vyžínacie lanko Whisper X bolo vyvinuté s použitím nových materiálov a ponúka také isté unikátne charakteristiky ako štandardné vyžínacie lanko Whisper pri zachovaní úrovne hluku. Whisper X je vyrobený z pevného vnútorného jadra a vonkajších vrstiev. Táto unikátna technológia umožňuje vo výrobe kombinovať požadované úrovne trvanlivosti, zvýšenej pracovnej životnosti a zabezpečuje menšiu náchylnosť k praskaniu.
Typ vyžínacieho lanka Whisper X Priemer lanka 3 mm Dĺžka vyžínacieho lanka v balení 56 m

Výrobca: Husqvarna
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 20,90 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Vyžínacie lanko, Whisper X 3mm/56m - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Vyžínacie lanko, Whisper X 3mm/56m ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Husqvarna Automower® 450X
Husqvarna Automower® 450X

3.999,00 €
Robotická kosačka Automower® 450X je TOP model od svetového lídra v robotickom kosení. Je dosť šikovná na to aby zdolávala výzvy veľkých a zložitých trávnatých plôch s viacerími úzkymi priechodmi, prekážkami, ťažkým terénom a svahmi až do 45%. GPS asistovaná navigácia a celý rad funkcií vrátane Automower® Connect robí inteligentný spôsob, ako udržať váš trávnik zeleným, zdravým a dokonale pokoseným. Aplikácia Automower® Connect vás nepretržite udrží pod kontrolou: sledovanie, komunikácia a aktualizácia na dotyk obrazovky, či už ste kdekoľvek na svete. kosačka sa dodáva bez inštalačného príslušenstva ( obvodový el. vodič, spojky el. vodiča, napájacie konektory do nabíjacej stanice, skoby na uchytenie el. vodiča ) 

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.