E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. január 2019, meniny má Timotej

Vozík na hadicu Gardena 100 HG Classic

Vozík na hadicu Gardena 100 HG Classic

Pre väčšie záhrady výborná voľba: vozík na hadicu 100 HG GARDENA Classic. Zmestí sa naň maximálne 100 m 13mm-1/2" hadice, 80 m 16 mm hadice alebo 50 m 19mm-3/4" hadice.
Hadicu optimálne a úpravne navinie vodiaca cievka na hadicu. Výhoda: nemusíte hadicu viesť ručne a vaše ruky zostanú čisté.
Vďaka špeciálne tvarovanému podstavcu má vysokú stabilitu pri státí. Ten zabezpečuje, že sa napríklad pri ťahaní za hadicu vozík hneď neprevráti. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je o 30% stabilnejší.
Držadlo je konštruované tak, že sa vždy optimálne nastaví na každú výšku tela. Vozík na hadicu môžete pohodlne ťahať po záhrade.
Ďalšie miesto možno tiež ušetriť sklopením kľučky. Otočná os zabraňuje otáčaniu hadice pri navíjaní a rozvíjaní. Integrovaná stopka proti odkvapkávaniu zabraňuje úniku vody po použití alebo pri preprave.
Vďaka zahnutej hadicovej spojke vo vnútri cievky sa hadica nezauzľuje a vždy ňou zaručene preteká plný prúd vody.
Profilované kolieska umožňujú jednoduché a bezproblémové tlačenie. Ak potrebujete väčší prietok vody, nie je to problém - vozík na hadicu 100 HG GARDENA Classic možno prípojkou na vodovodný kohútik Profi (č.v. 2801) pripojiť k systému GARDENA Profi.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 68,24 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Vozík na hadicu Gardena 100 HG Classic - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Vozík na hadicu Gardena 100 HG Classic ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Záhradná pílka ohnutá Gardena
Záhradná pílka ohnutá Gardena

30,37 €
Ohnutý list pílky a špeciálne tvrdené zuby pre silu šetriace rezanie. Chránené proti korózií špeciálnym povlakom. Neskĺzava ani pri ťažných pohyboch. Trhací hák. So závesným očkom a ochranou britvy.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.