E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 21. máj 2019, meniny má Zina

Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300

Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300

Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300 je vybavený inovovaným, veľmi elastickým sypacím válcom a regulačnou lištou pre presné dávkovanie bez dodatočného sypania (stop-systém pri naplňovaní, transporte, otáčaní alebo zastavení). S "funkciou voľnobehu" koliesok: sype iba pri tlačení, pri ťahání spät sa posyp neprevádza. Univerzálny, na celoročné používanie. Na rozmetanie hnojív, semien, vápna, zimného posypu, soli, piesku a drte. So sypacou tabulkou: ľahké prevzatie hodnôt bežne predávaných hnojív z tabuľky a dávkovanie je správne. Kolieska s "traktorovým" profilom: dobre "sedia" pri každom použití na rôznych podkladoch. Univerzálny sypací vozík je vyrobený z kvalitného plastu, odolného voči korózií, nerozbitný. Ľahké čistenie, tiež prúdom vody. Pohon oboch koliesok pre ľahký chod. Jednoduché nastavenie dávkovania pomocou nastavovacej páčky na zásobníku. S T-držadlom pre pohodlné vedenie jednou alebo dvomi rukami. Praktické skladovanie v stoji alebo zavesené.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 29,00 €
Teraz ušetríte: 3,00 €
Cena s DPH: 26,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300 - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300 ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Husqvarna LC 353VI motorová kosačka
Husqvarna LC 353VI motorová kosačka

655,00 €
Husqvarna LC 353VI je výkonná, odolná a kvalitná kosačka na trávu pre dokonalé výsledky pri kosení a zbere. Unikátna funkcia InStart umožňuje naštartovať kosačku obyčajným stlačením oblúkové rukoväte a jej uvoľnením ju opäť vypnúť. Komfortná, skladacia rukoväť, ľahko dosiahnuteľné oblúkové rukoväte, variabilná rýchlosť pohonu a ľahko nastaviteľná výška kosenia znižujú námahu pri každom kosení. K dispozícii je ľahko ovládateľný zberný kôš s ochranou proti prášeniu. Zberací žací nôž zanecháva nepatrné množstvo ústrižkov trávy na trávniku pre upravený, profesionálny vzhľad. Kosačka je vybavená spoľahlivým motorom Briggs & Stratton 675iS Series. Skelet kosačky z kompozitného materiálu so šírkou záberu 53 cm je odolný voči korózii.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.