E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 17. júl 2019, meniny má Bohuslav

Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300

Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300

Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300 je vybavený inovovaným, veľmi elastickým sypacím válcom a regulačnou lištou pre presné dávkovanie bez dodatočného sypania (stop-systém pri naplňovaní, transporte, otáčaní alebo zastavení). S "funkciou voľnobehu" koliesok: sype iba pri tlačení, pri ťahání spät sa posyp neprevádza. Univerzálny, na celoročné používanie. Na rozmetanie hnojív, semien, vápna, zimného posypu, soli, piesku a drte. So sypacou tabulkou: ľahké prevzatie hodnôt bežne predávaných hnojív z tabuľky a dávkovanie je správne. Kolieska s "traktorovým" profilom: dobre "sedia" pri každom použití na rôznych podkladoch. Univerzálny sypací vozík je vyrobený z kvalitného plastu, odolného voči korózií, nerozbitný. Ľahké čistenie, tiež prúdom vody. Pohon oboch koliesok pre ľahký chod. Jednoduché nastavenie dávkovania pomocou nastavovacej páčky na zásobníku. S T-držadlom pre pohodlné vedenie jednou alebo dvomi rukami. Praktické skladovanie v stoji alebo zavesené.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 29,00 €
Teraz ušetríte: 3,00 €
Cena s DPH: 26,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300 - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Univerzálny sypací vozík Gardena Classic 300 ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Turbínový výsuvný zadeštovač Gardena T 100 Premium
Turbínový výsuvný zadeštovač Gardena T 100 Premium

25,00 €
K zavlažování malých travnatých ploch. Možnost kombinace s turbínovým výsuvným zadešťovačem T 200 a T 380, jakož i zapuštěným čtyřplošným zadešťovačem R 140. Zavlažovaná plocha do 100 m2. Regulovatelný dosah od 3 do 6 m. Plynulé nastavení sektoru od 40 - 360°. Integrované sitko na nečistoty. Přípojka: vnitřní závit 1/2". 4-barevná nálepka na výrobku.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.