E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 16. júl 2019, meniny má Drahomír

Tlakový redukčný ventil  3/4

Tlakový redukčný ventil 3/4

Tlakový redukčný ventil materiál mosadz OT 58, 2 krát vstup 1/4" pre manometer nieje súčasťou dodávky

POLE POUŽITIA:
Redukčné ventily série EUROBRASS 142 sa používajú na redukciu a kontrolu tlaku v systémoch, ktoré majú nasledujúcu charakteristiku:
Maximálny tlak na vstupe: 25 barov
Regulačný rozsah na výstupe systému: 0,5 - 6 barov
Redukčný pomer 10:1
Maximálna prevádzková teplota: 80° C
Prevedenie závitových spojov: ISO 228/1
Výrobky sú v súlade s normou:
DIN EN 1567
Vhodné médiá:
Voda, stlačený vzduch.

INŠTALÁCIA REDUKČNÉHO VENTILU
Gravitácia nemá na prevádzku redukčných ventilov série EUROBRASS 142 žiadny vplyv a preto môžu byť v systéme inštalované do akejkoľvek polohy: Redukčný ventil môže byť poškodený nečistotami, ktoré sa vyskytujú vo vode a preto z dôvodu jeho ochrany a všetkých zariadení na výstupe systému odporúčame inštalovať na vstupe redukčného ventilu samočistiaci filter. V prípade, že je v systéme na výstupe inštalovaný kotol, môžu sa objaviť poruchy fungovania redukčného ventilu zapríčinené zvyšovaním tlaku následkom zvýšeného objemu vody vysokej teploty. Tento problém môžete vyriešiť tak, že medzi kotol a redukčný ventil namontujete expanznú nádrž. Ďalej odporúčame nainštalovať do systému zariadenie proti vodnému rázu z dôvodu ochrany vnútorných súčiastok redukčného ventilu.

NASTAVENIE TLAKU
Všetky redukčné ventily Malgorani sú pred balením testované na skúšobnom zariadení a nastavené na výstupný tlak 3 bary. Potom, čo sa redukčný ventil nainštaluje do systému, dá sa tlak na výstupe jednoducho upraviť. Ak chcete zmeniť tlak na výstupe, stačí povoliť aretačný krúžok a otáčať nastavovacou skrutkou, pozri obrázky. Otáčaním v smere hodinových ručičiek sa tlak na výstupe zvyšuje a naopak otáčaním proti smeru hodinových ručičiek sa tlak znižuje. Správny tlak sa nastavuje pri uzavretom systéme.

Výrobca: Malgorani
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 26,65 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Tlakový redukčný ventil 3/4 - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Tlakový redukčný ventil 3/4 ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Komplet sada s výsuvným zadažďovačom AquaContour
Komplet sada s výsuvným zadažďovačom AquaContour

298,00 €
Obsah: 1 x viacplošný výsuvný zadažďovač AquaContour automatic 1 x Profi-systém pripojovacia sada, 2 m hadice Classic 19 mm (3/4”), 1 x pripojovacia krabica, 20 m rozvodná trubka 25 mm, 1 x spojka 25 mm x vnútorný závit 3/4”, 1 x L-kus 25 mm x vonkajší závit 3/4”,Zavlažovacia plocha: do 380 m2 Voliteľný dosah: od 2,5 - 9 m (2 bar) / 4 - 11 m (4 bar) ľahké, pohodlné zavlažovanie individuálnych trávnatých plôch z podzemia flexibilné pokrytie plochy vďaka možnosti uloženia až 50 obrysových bodov úspora vody vďaka presne definovaným zavlažovaným plochám výkonný solárny panel s Lítiovým akumulátorom pre trvalé a spoľahlivé zásobovanie energie automatický odvodňovací ventil - zavlažovač odolný voči mrazu uzatvárateľný kryt na display, odolný voči chôdzi regulovateľný sektor zavlažovania od 25 - 360° pripojovací závit 3/4"

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.