E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 18. jún 2019, meniny má Vratislav

Tetra Pond Algorem 1 l

Tetra Pond Algorem 1 l

Prípravok pomáha ekologicky zbaviť jazierko zelenej vody (plavajúcivh rias). Zložky ktore neobsahuju ani herbicidy ani pesticidy, viežu plavajucie riasy a dalšie jemne rozptýlené častice do zhlukov ktoré sa daju lahko mechanicky odstrániť.Algorem likviduje tiež živiny dôležité pre rast rias.Behom niekolko hodín bude voda v jazierku čistá a vzniknú biologické podmienky pre ryby a rastliny. Dávkovanie: 50 ml na 1000 l vody.

Výrobca: Tetra
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 26,00 €
Teraz ušetríte: 3,70 €
Cena s DPH: 22,30 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Tetra Pond Algorem 1 l - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Tetra Pond Algorem 1 l ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

McCulloch Power Li-NK Li 40CS
McCulloch Power Li-NK Li 40CS

335,00 €
Akumulátorová reťazová píla McCulloch Li-NK Li 40CS používa systém kompatibilných Li-Ion batérií, keď jedna batéria sa hodí pre všetky stroje radu Power Li-NK. Bezkefový motor poskytuje vysoký rezný výkon. Vďaka vysokej rýchlosti reťaze bude vaša práca pohodlnejšia a efektívnejšia. Dĺžka dodávanej vodiacej lišty je 35 cm a hmotnosť píly je 3,89 kg. Akumulátorová píla McCulloch Power Li-NK Li 40CS je dodávaná ako set s nabíjačkou a betériou.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.