E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. január 2019, meniny má Timotej

Tetra Pond Algofin 500ml

Tetra Pond Algofin 500ml

Prípravok k intenzívnemu boju proti riasam v záhradných jazierkach udržuje čistú vodu. Algofin vytvára take biologicke podmienky,pri ktorych sa zamedzuje rozmnožovanie rias. Dávkovanie: 50 ml na 1000 l vody. Pri dalšom používaní 25 ml na 1000 l vody každý 4 - 6 týždeň.

Výrobca: Tetra
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 13,78 €
Teraz ušetríte: 1,62 €
Cena s DPH: 12,16 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Tetra Pond Algofin 500ml - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Tetra Pond Algofin 500ml ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Gardena Zavlažovanie počas dovolenky
Gardena Zavlažovanie počas dovolenky

109,00 €
Čo dokáže zariadenie na zavlažovanie počas dovolenky? Účelom tohto zariadenia je ,aby Vaše izbové rastliny boli automaticky zavlažované počas Vašej neprítomnosti/napr.dovolenky/.Zariadenie sa samozrejme dá využiť aj trvale na zavlažovanie rastlín na terase ,alebo balkóne. Je to vlastne automatická kropiaca krhla ,ktorá preberá za Vás prácu ,keď ste preč .Zariadenie na zavlažovanie počas dovolenky čerpá čerpadlom jedenkrát denne po dobu jednej minúty vodu z nádrže k jednotlivým rastlinám.Môžete zavlažovať až 36 rastlín.Určíte si množstvo vody ,ktoré bude denne rastlinám dodané.Aby ste získali cit pre správne dávkovanie vody,doporučujeme Vám niekoľko dní pred začiatkom dovolenky zariadenie zostaviť a vyskúšať. Uvedené zariadenie sa skladá z týchto dielov:transformátor s časovým spínačom,čerpadlo s nízkym napätím 16V a termo ochranou,ktorá zabraňuje poškodeniu ,preťaženiu a skratu ,rozdeľovacia hadica 4mm,rozdelovač kvapiek 1-3./svetlošedý,strednošedý,tmavošedý/s uzatváracím klobúčikom,kvapkacia hadica/priemer 2mm/,držiak hadice,upevňovacia matica a uzáverové skrutky. Napätie:230V,Výstup 16V rovnomerný prúd,Výkon:25VA,max.teplota okolia 40C,ochranná trieda II,oblasť použitia: vo vnútri i vonku.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.