E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. marec 2019, meniny má Gabriel

Sypací vozík Gardena 40 cm

Sypací vozík Gardena 40 cm

Posýpací vozík z radu GARDENA 0420-20 combisystem so 40 cm šírkou posypu a 3 litrovým objemom je ideálny pre malé plochy.
Integrovaný sypací valec so stieracou lištou slúži k presnému rozhadzovaniu trávneho hnojiva a rovnomernému rozmetávaniu semien.
Súčasťou je posypová tabuľka pre štandardné hnojivá.
Posýpací vozík možno flexibilne kombinovať so všetkými násadami z radu combisystem. Odporúčaná dĺžka násady pre posýpací vozík je 130-150 cm.

Šírka posypu - 40cm
Kapacita zásobníka - 3 l
Doporučená veľkosť trávnatej plochy - 100m2

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 33,99 €
Teraz ušetríte: 3,49 €
Cena s DPH: 30,50 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Sypací vozík Gardena 40 cm - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Sypací vozík Gardena 40 cm ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Úkryt pre plazy 20 cm
Úkryt pre plazy 20 cm

27,00 €
Úkryt pre plazy v tvare jaskyne pre hady, jašterice, obojživelníky, bezstavovce. Veľkosť 20 cm. Nový úkryt pre plazy Repti Shelter - jaskyňa 3 v 1 je unikátna, prirodzená jaskyňa slúžiaca pre úkryt pri kladení vajec a zvliekaní starej pokožky. Mnoho plazov a obojživelníkov trpí v zajatí nedostatkom vlhkosti, ktorý môže viesť k problémom s dýchaním. Jaskyňa tento problém rieši vytvorením vlhkej „mikroklímy“, ktorú by sme mohli nájsť v prírode v hniezde alebo v úkryte pod skalou. Pridaním odpovedajúceho substrátu, môžete zaistiť prirodzené prostredie pre kladenie vajec.Zaistením odpovedajúceho miesta pre hniezdenie môžete predchádzať nebezpečným podmienkam, v ktorých sú plazy neschopné klásť vajcia. Zaisťuje miesto k hniezdeniu umožňujúce Vám si vychutnať chov mnoho druhov hadov a jašteríc.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.