E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 21. august 2019, meniny má Jana

Strihacia tyč Gardena 160 BL Comfort

Strihacia tyč Gardena 160 BL Comfort

Strihacia tyč Gardena 160BL Comfort umožňuje ľahké a pohodlné strihanie tiež v hustých kroch a stromoch. Bez zachytávania. Strihacia tyč Gardena 160BL Comfort má kompletne vovnútri uložené tiahlo a extra ľahkú a úzku strihaciu hlavu. Individuálne zo zeme nastaviteľný uhol srihu (200°) pre presné strihanie vetiev v každom smere rastu. Špeciálny tvar noža drží strihaný materiál v optimálnej oblasti strihania - pre ľahký, čistý strih. Dodatečná úspora síly díky vnitřnímu kladkovému prevodu. Precízne brúsené nože s nepriľnavým povlakom. Tažné púzdro so stopkou proti skĺzávaniu. Prídavné T-držadlo pre ešte väčší dosah(celkový dosah s užívateľom 3,5 m). Bezpečnostný uzáver. Ochrana noža.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Cena s DPH: 80,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Strihacia tyč Gardena 160 BL Comfort - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Strihacia tyč Gardena 160 BL Comfort ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Olej LOW SMOG pre 2-takt 1 liter
Olej LOW SMOG pre 2-takt 	1 liter

8,10 €
Dvojtaktný olej Low Smoke s vyšším obsahom vybraných syntetických zložiek, ktoré produkujú menej výfukových plynov, ale zabezpečujú veľmi dobré mazanie. Nižší obsah popolutvorných látok v oleji priaznivo ovplyvňuje chod katalytického konvertora a znižuje usadzovanie karbónu v motore.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.