E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 25. apríl 2019, meniny má Marek

Strihacia tyč Gardena 160 BL Comfort

Strihacia tyč Gardena 160 BL Comfort

Strihacia tyč Gardena 160BL Comfort umožňuje ľahké a pohodlné strihanie tiež v hustých kroch a stromoch. Bez zachytávania. Strihacia tyč Gardena 160BL Comfort má kompletne vovnútri uložené tiahlo a extra ľahkú a úzku strihaciu hlavu. Individuálne zo zeme nastaviteľný uhol srihu (200°) pre presné strihanie vetiev v každom smere rastu. Špeciálny tvar noža drží strihaný materiál v optimálnej oblasti strihania - pre ľahký, čistý strih. Dodatečná úspora síly díky vnitřnímu kladkovému prevodu. Precízne brúsené nože s nepriľnavým povlakom. Tažné púzdro so stopkou proti skĺzávaniu. Prídavné T-držadlo pre ešte väčší dosah(celkový dosah s užívateľom 3,5 m). Bezpečnostný uzáver. Ochrana noža.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Cena s DPH: 80,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Strihacia tyč Gardena 160 BL Comfort - popis




K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie




Máte otázku k produktu Strihacia tyč Gardena 160 BL Comfort ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kód



neprehliadnite !

Tlakové nádoby 100l. horizontálna
Tlakové nádoby 100l. horizontálna

144,00 €
Použití: Tlakové nádoby ZILMETslúžia ako zásobníky čerpanej vody pre domáce vodárne, prečerpávacie stanice, priemyslové čerpacie stanice, apod. Sú vhodné pre všetky typy čerpadiel, ktorým zodpovedajú svojimi konštrukčnými parametrami (objem + maximálny pracovný pretlak). Svojou funkciou zabezpečujú plynulý rozvod vody, prevažne z vlastnej studne, v potrebnom rozsahu. Tým, že udržujú zásobu vody pre okamžitú potrebu, predlžujú životnosť čerpadla. Tlakové nádoby ZILMET sú vhodné i pre použitie v priemyselných technológiách,prevažne tam, kde je treba zaistit plynulú zásobu vody o teplote do 70 °C. Úžitková voda nesmIe byť znečistená agresivnymi látkami. Materiály, ktoré sú v kontakte s vodou, sú vhodné pre styk s pitnou vodou. Konštrukcia: ZILMET je zváraná oceľová tlaková nádoba so zabudovaným pryžovým vakom. Pryžový vak rozdeluje vnútorný priestor na dve časti. Plynová časť medzi plášťom nádoby a vakom je trvale natlakovaná cez plniaci ventilok. Pryžový vak slúži ako zásobáreň vody. Do rozvodu vody je nádoba pripojena závitovým hrdlom. Pryžový vak je vymeniteľný. Plynový priestor je od výrobcu natlakovaný na plniaci pretlak 0,2 MPa. Tento plniaci tlak sa u uživateľa upravuje v závislosti na použitých tlakových spínačoch, ktoré riadia čerpadlo. Výhodou je spoľahlivá a plynulá dodávka vody, ľahká manipulácia a jednoduchá inštalácia.: Tlakové nádoby ZILMET sú dodávané, balené v kartónových obaloch, ktoré ich chránia pri preprave pred poškodením. Každý ZILMET od 80 l je vybavený sadou pre upevnenie na pevnú podložku.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.