E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 20. marec 2019, meniny má Víťazoslav, Klaudius

Podsekcie:
Snehové reťaze

Snehové reťaze

Snehove retaze pre frezy

Výrobca: Husqvarna
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Cena s DPH: 120,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Snehové reťaze - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Snehové reťaze ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Gardena Terraline 117 cm špicatý rýľ
Gardena Terraline 117 cm špicatý rýľ

33,50 €
GARDENA špicatý rýľ Terraline ™ je rýľ, ktorý zaručuje pohodlnú a bezpečnú prácu pri rytí, kopaní, kyprení a prehadzovaní obzvlášť ťažkej, tvrdej pôdy.
Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare D s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Rytie je tým oveľa ľahšie.
Extra veľké stúpadlá so širokým okrajom umožňujú dobré pôsobenie sily a znižujú riziko zranenia pri neúmyselnom skĺznutí.
Ďalším plusom špicatého rýľa Terraline ™ je tlmič Softec ™, ktorý je veľmi šetrný ku kĺbom a bol prihlásený na patentovanie. Spätný náraz pri rytí je redukovaný, napr. ak narazíte na kameň alebo na silné korene.
Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačná plastová objímka chráni pred chladom, umožňuje nekĺzavú manipuláciu a príjemne sa drží.
Optimálny uhol násady a nástroja garantuje ergonomickú prácu. List rýľa je vyrobený z pevnej, kalenej kvalitnej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou.
Celková dĺžka rýľa je 117 cm.
Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.