E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. apríl 2018, meniny má Juraj

Sada nožov k nožnicam na kríky

Sada nožov k nožnicam na kríky

GARDENA Sada nožů k nůžkám na keře - Vhodné pro nůžky na okraje trávníku, GARDENA (č.v. 8802 – 8805) a nůžky na keře, GARDENA (č.v. 8818/8820/8824/8825/8829). Délka střihu: 20 cm.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 33,20 €
Teraz ušetríte: 3,32 €
Cena s DPH: 29,88 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Sada nožov k nožnicam na kríky - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Sada nožov k nožnicam na kríky ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Tlakové nádoby 24l horizontálna
Tlakové nádoby  24l horizontálna

33,00 €
Použitie: Tlakové nádoby Zilmet slúžia ako zásobníky čerpanej vody pre domáce vodárne, prečerpávacie stanice, priemyslové čerpacie stanice, apod. Sú vhodné pre všetky typy čerpadiel, ktorým zodpovedajú svojimi konštrukčnými parametrami (objem + maximálny pracovný pretlak). Svojou funkciou zabezpečujú plynulý rozvod vody, prevažne z vlastnej studne, v potrebnom rozsahu. Tým, že udržujú zásobu vody pre okamžitú potrebu, predlžujú životnosť čerpadla. Tlakové nádoby Zilmet sú vhodné i pre použitie v priemyselných technológiách,prevažne tam, kde je treba zaistit plynulú zásobu vody o teplote do 70 °C. Úžitková voda nesmIe byť znečistená agresivnymi látkami. Materiály, ktoré sú v kontakte s vodou, sú vhodné pre styk s pitnou vodou. Konštrukcia: ZILMET je zváraná oceľová tlaková nádoba so zabudovaným pryžovým vakom. Pryžový vak rozdeľuje vnútorný priestor na dve časti. Plynová časť medzi plášťom nádoby a vakom je trvale natlakovaná cez plniaci ventilok. Pryžový vak slúži ako zásobáreň vody. Do rozvodu vody je nádoba pripojena závitovým hrdlom. Pryžový vak je vymeniteľný. Plynový priestor je od výrobcu natlakovaný na plniaci pretlak 0,2 MPa. Tento plniaci tlak sa u uživateľa upravuje v závislosti na použitých tlakových spínačoch, ktoré riadia čerpadlo. Výhodou je spoľahlivá a plynulá dodávka vody, ľahká manipulácia a jednoduchá inštalácia.: Tlakové nádoby ZILMET sú dodávané, balené v kartónových obaloch, ktoré ich chránia pri preprave pred poškodením. Každý AQUAMAT od 80 l je vybavený sadou pre upevnenie na pevnú podložku.

© 2010 - 2018 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.