E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 18. august 2019, meniny má Elena, Helena

Rohož pre svahy

Rohož pre svahy

Prírodné kokosová tkanina ku kašírovanie okraja nádrže ak podpore osadzovanie brehov nádrže.Rozmer 20m x 1 m.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 139,70 €
Teraz ušetríte: 13,97 €
Cena s DPH: 125,73 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Rohož pre svahy - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Rohož pre svahy ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Husqvarna Automower® 105
Husqvarna Automower® 105

1.055,00 €
Predstavujeme vám tretiu generáciu robotických kosačiek Husqvarna Automower®. Nová rada vstupuje s plne automatickou kosačkou Husqvarna Automower® 105, ktorá je určená pre menšie a zložitejšie trávne plochy. Kosačka je kompaktná, štýlová a vhodná pre trávnaté plochy do 600 m². Ľahká váha a kompaktná konštrukcia uľahčuje kosačku ľahko zdvihnúť a prenášať medzi trávnymi plochami. Kosenie a nabíjanie je vykonávané automaticky. Akonáhle potrebuje dobiť batérie, automatická kosačka sa automaticky naviguje do nabíjacej stanice, plne sa nabije a pokračuje ďalej v kosení. Pretože táto kosačka kosí trávu takmer neustále, pokosenú trávu nezbiera je výsledok vynikajúci. Husqvarna Automower® 105 má ľahko pochopiteľný, podsvietený displej a klávesnicu pre osobné nastavenia a funkcie časovača. Kosačka je vybavená alarmom proti krádeži a PIN - kódom. 

kosačka sa dodáva bez inštalačného príslušenstva ( obvodový el. vodič, spojky el. vodiča, napájacie konektory do nabíjacej stanice, skoby na uchytenie el. vodiča ) 

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.