E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 16. december 2017, meniny má Albína

VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE CERPADLA-ZAVLAHY.SK

 1. NÍZKA CENA
  Internetový obchod cerpadla-zavlahy.sk prevádzkuje dlhoročný predajca a realizátor v tejto oblasti, takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny. Do cien ponúkaného tovaru nevstupujú náklady, ktoré majú kamenné obchody, teda drahé nájomné, náklady na predavačov a podobne.
   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Náš tím tvoria skúsení odborníci. S výrobkami v našej ponuke sa stretávame neustále pri svojej práci. Do ponuky preto vyberáme len kvalitný tovar od overených výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v hypermarketoch, sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu, dlhšiu životnosť a spoľahlivosť.

  Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najpestrejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt. Aj vďaka tomu môžte využiť funkciu POROVNÁVANIE, pomocou ktorej si môžte prehľadne zobraziť viac produktov vedľa seba, čo Vám uľahčí rozhodovanie pri kúpe tovaru.
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Disponujeme vlastnými skladovacími priestormi a množstvo tovaru v ponuke máme priamo skladom, takže sme schopní tovar expedovat už do 48 hodín. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.
   
 5. VERNOSTNÝ PROGRAM
  S každým nákupom získavate na Vaše osobné konto bonusové kredity, ktoré môžte uplatniť ako zľavu pri ďalšom nákupe. 
   
 6. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 7 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty.
   
 7. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu www.cerpadla-zavlahy.sk pôsobí v tejto oblasti od roku 1996. Máme bohaté 12 ročné skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.

  cerpadla-zavlahy.sk je vytvorený a technicky spravovaný spoločnosťou MaM Multimedia, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním internetových stránok a obchodov. Je technickým garantom jednoduchého, spoľahlivého a bezpečného nakupovania.
Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.
 

neprehliadnite !

Gardena A/M záhradné nožnice
Gardena A/M záhradné nožnice

20,90 €
GARDENA nákovkové záhradné nožnice Comfort s horným nožom s nepriľnavým povlakom sa skvele hodia na strihanie starších, drevnatých konárov a výhonkov.
Pružina je integrovaná do nožníc, takže ju nemožno stratiť a je tiež chránená pred nečistotami.
Ergonomicky tvarované rukoväte s mäkkými prvkami na hornej rukoväti uľahčujú strihanie.
Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie.

Maximálny priemer strihaného materiálu 23 mm / 0,91 palcov
Typ strihu Nákovka
Horné ostrie S antiadhezívnym povlakom
Spodný brit Nerezová oceľ
Nože Precízny výbrus

© 2010 - 2017 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.