E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. január 2019, meniny má Timotej

POSTREKOVAČ  PU-K1 solo

POSTREKOVAČ PU-K1 solo

Vyrába sa v troch veľkostiach podľa požadovanej dĺžky dostreku a intenzity zrážky. Postrekovač PU-K1 ako komplet je dodávaný s trojnožkou, kt. umožňuje dobrú manipuláciu pri premiestňovaní. Je vybavený nátrubkom pre pripojenie hadice DN 1 1 / 4 ", Alebo DN 1 1 / 2". PU-K 2 a 3 je určený najmä ako súčasť kompletu závlahových súprav poľnohospodárske pôdy.

Výrobca: Kovoplast
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Cena s DPH: 49,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

POSTREKOVAČ PU-K1 solo - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu POSTREKOVAČ PU-K1 solo ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Teleskopické nožnice na vetvy Gardena 650 T
Teleskopické nožnice na vetvy Gardena 650 T

41,40 €
Teleskopické nožnice na vetvy Gardena 650 T sú ideálne k strihaniu čerstvého dreva. Nová GARDENA-strihacia geometria zaisťuje optimálny prenos síly (o 30 % menej vynaloženej sily). Strihaná vetva sa nekĺže. Precízne brúsené nože s povlakom proti zachytávaniu rastlinných zbytkov pre ľahký, čistý strih. Teleskopické výsuvné hliníkové ramená umožňujú väčší dosah (+ 25 cm). Dvojité nárazníky z gumy chrání klouby. Rukojeti s prvky z měkčeného plastu pro pohodlnou práci a bezpečný úchop. Max. průměr stříhané větve: 42 mm.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.