E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 23. máj 2019, meniny má Želmíra

Plastové nadrže PA 750

Plastové nadrže PA 750

Plastová nádrž o objeme 750 l, Váha 20kg, priemer 1060mm, výška 1000mm. PLASTO sú nádrže z vysokotlakového lineárneho polyetylénu s objemom od 200 do 5000 l.Tieto nádrže sú k dispozícii v niekoľkých rôznych sériach ,navrhnutých k uspokojeniu všetkých požiadavkov na inštaláciu v moderných rozvodoch vody, pre skladovanie potravinárskych kvapalín aj chemických kvapalín a rade kvapalných palív. PREDNOSTI NÁDRŽÍ PLASTO: Z d r a v o t n á n e z á v a d n o s ť: Polyetylén LHDPE vyhovuje zdravotným predpisom na celom svete,vrátane naposledy vydaných európskych noriem,týkajúcich sa zdravotnej nezávadnosti. T r v a n l i v o s ť: Nádrže PLASTO sú odolné voči korózii, ultrafialovým lúčom ,vďaka čomu na nich nedochádza k rastu buriny. Rotačná prášková technológia umožňuje monolitnú štruktúru bez zvarov, spojov alebo oslabených miest.Hrúbka stien nádob PLASTO je navrhnutá tak,aby bola zaručená odolnosť voči nárazom,deformáciám a starnutiu materiálu. V š e s t r a n n o s ť p o u ž i t i a: Nádrže PLASTO umožňujú ľahko vyvŕtať dodatočné otvory v miestach, odlišných od štandardne dodávaných nádrží. Prevádzková teplota nádrží sa pohybuje v rozmedzí -70°C až +90°C. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť ,ktorá uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

Výrobca:
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Cena s DPH: 266,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Plastové nadrže PA 750 - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Plastové nadrže PA 750 ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

čerpadlo na vino DRILL 14 do vŕtačky
čerpadlo na vino DRILL 14 do vŕtačky

49,00 €
Praktické, malé kompaktné celobronzové samonasávacie čerpadlo s možnosťou pripojiť napr. k vŕtačke s otáčkami v danom rozsahu Veľmi univerzálne čerpadlo, využiteľné na rozličné tekutiny, vybavené hadicovými nátrubkami.Vhodné na čerpanie vody,vína,olejov,nafty. Ľahké, prenosné s jednoduchou a rýchlou inštaláciou.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.