E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. august 2019, meniny má Bartolomej

Ochranné okuliare, Sun

Ochranné okuliare, Sun

Ochrnné okuliare s odolnými sklami proti poškriabaniu,tmavé zafarbenie, s UV ochranou pre lepšiu viditeľnosť za slnečného počasia.

Výrobca: Husqvarna
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Cena s DPH: 11,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Ochranné okuliare, Sun - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Ochranné okuliare, Sun ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Ponorné čerpadlo TWI 5-306 230V
Ponorné čerpadlo TWI 5-306  230V

575,00 €
Predstavujeme najpredávanejšie ponorné čerpadlo, ktoré vzhľadom k svojim technickým parametrom zvládne nielen zásobovanie domácnosti,ale súčasne aj závlahové systémy. Čerpadlo je celonerezové,článkové novej generácie, s najmodernejšou konštrukciou, s veľmi dobrou účinnosťou a s nízkou energetickou náročnosťou. Elektromotor s čerpadlom tvorí jednotný celok monoblok. Čerpadlo je viac článkové odstredivé, s uzatvorenými radiálnymi obežnými kolesami. Motor je asynchrónny, jednofázový alebo trojfázový.

POUŽITIE
ako domáca vodáreň na čerpanie vody z vrtov , zo studní , nádrží- cisterien, vodojemov atď.
na čerpanie vody vo vodárenských zariadeniach, v priemysle a v domácnostiach
pre zavlažovanie a postrekovanie
možnosť prevádzkovania i vo vodorovnej polohe

Pre okamžitú montáž doporučujeme zakúpiť set spätná klapka, ktorý sa skladá zo špeciálne upravenej 5/4" spätnej klapky a Rpe spojky na výstupnú hadicu tá môže byť buď 1 " - potom set DN32 objed. číslo 902 alebo 5/4" potom set DN40 obj. číslo 903 Taktiež je v ponuke set tlakový spínač manometer objed.číslo 904 a 905 Toto doporučené príslušenstvo Vám šetrí čas a zjednodušuje montáž TECHNICKÉ VLASTNOSTI PONORNÝCH ČERPADIEL TWI
Konštrukcia čerpadiel umožňuje čerpanie vody z vrtov od minimálneho priemeru DN 140 mm, zo studní, nádrží atď. Elektromotor je umiestnený v plášti čerpadla. Statorový plášť chladí kvapalina tlačená čerpadlom, preto čerpadlo počas prevádzky nemusí byť úplne ponorené. Sací otvor je umiestnený na spodnej časti čerpadla a je opatrený jemným sacím sitom. Minimálna hladina je daná hornými otvormi sacieho sita, a je 50 mm. Čerpadlá môžu byť dodávané s plavákom, čo umožňuje automatickú prevádzku, alebo v prípade nedostatku vody ochráni čerpadlo proti behu na sucho.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI PONORNÝCH ELEKTROMOTOROV
Konštrukcia elektromotorov umožňuje trvalú prevádzku pod vodou. Elektromotory sú vodotesné, Krytie motora je IP 68, trieda izolácie B. Čerpadlá s motormi pre napätie 230 V majú v skrinke dodávanú s čerpadlom zabudovaný kondenzátor a tepelnú ochranu. Tepelná ochrana chráni vinutie elektromotora voči preťaženiu, čo môže nastať v prípade zablokovania rotora alebo nárastu mechanického zaťaženia. Po vychladnutí vinutia tepelnú ochranu znovu mechanicky zapneme a čerpadlo je prevádzky schopné, ak sa odstránila príčina poruchy. Ochranu čerpadiel s elektromotormi pre napätie 400V zabezpečuje užívateľ.

TWI 5 ... : priemer čerpadla 129 mm, 20 m kábel

!!! Pri kúpe tohto výrobku doprava ZDARMA !!!

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.