E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. marec 2019, meniny má Gabriel

Nožnice na trávu Gardena Comfort otočné

Nožnice na trávu Gardena Comfort otočné

Pre presný strih okrajov trávnika, tiež na problémových miestach. Špeciálny tvar rukovätí s optimálnym vedením síly pre extra ľahké strihanie. O 360° otočné nože umožňujú pohodlnú prácu pre ľavákov i pravákov. Prvky z mäkčeného plastu pre príjemnú manipuláciu. Vlnitý výbrus nožov drží trávu v oblasti strihania a zaistí tiež ľahké a presné strihanie. S povlakom proti usadzovaniu rastlinných zvyškov, kalené nože pre dlhú životnosť. Špeciálne uloženie nožov v ložisku pre trvale silný strih po celej dĺžke noža. Lyžiny pre ľahké vedenie a stálu výšku strihu. Praktický jednoručný uzáver.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 32,00 €
Teraz ušetríte: 3,20 €
Cena s DPH: 28,80 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Nožnice na trávu Gardena Comfort otočné - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Nožnice na trávu Gardena Comfort otočné ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Ponorné čerpadlo Ruche 25m kábel
Ponorné čerpadlo Ruche 25m kábel

77,00 €
Malé, šikovné, ľahké veľmi obľúbené čerpadlo s veľmi širokou škálou využitia najmä u zákazníkov, ktorý potrebujú rýchlo bez námahy prečerpať čistú vodu z nádrží, zavlažiť záhradku, zásobiť dom či chatu, alebo aj umyť vozidlo, hospodárske náradie a iné..., vhodné je dokonca aj do studní od priemeru 105 mm. Teleso je z hliníkovej zliatiny, hriadeľ je z pevnostnej ocele, ostatné časti sú z hliníkovej zliatiny. Elektromotor s výkonom 220 W je zárukou nízkej spotreby energie, ktorú mu dodáva až 25 m dlhý prívodný kábel. Čerpadlo pracuje v režime S3-2h/20min., čo znamená že po 2 hodinách nepretržitého chodu je nutné ho na 20 minút vypnúť.
Dopravné množstvo Vody do 40m cca 500l/h.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.