E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 18. august 2019, meniny má Elena, Helena

McCulloch GBV 345 Fúkač lístia

McCulloch GBV 345 Fúkač lístia

Výkonný, multifunkčný fúkač s vysokým výkonom, dosahujúcim rýchlosť až 345 km/h, je ideálnym pomocníkom pre upratovacie práce na záhrade, najmä pre odpratávanie pokosenej trávy, lístia a iného drobného odpadu. Získate v ňom hneď 3 účinné pomocníky - fúkač, vysávač a drvič - v jedinom stroji. Fúkač sa ľahko ovláda, je vybavený reguláciou otáčok motora a príslušenstvom k trubici, ktoré možno jednoducho meniť. Palivová pumpička umožňuje rýchle a ľahké štartovanie. Antivibračná rukoväť s mäkkým držadlom zaisťuje vysoký komfort. Súčasťou dodávky je aj zúžená koncová trubica pre vyššiu účinnosť pri fúkaní.

Výrobca: McCulloch
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 195,00 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

McCulloch GBV 345 Fúkač lístia - popis




K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie




Máte otázku k produktu McCulloch GBV 345 Fúkač lístia ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kód



neprehliadnite !

Uhlíková vložka 9CA velká
Uhlíková vložka 9CA velká

11,90 €
na zachytenie chlóru a ťažkých kovov, pachov, prietok max. 1500l/hod, za uhlíkový filter je potrebné nainštalovať jemný filter (FRN) na mechanické nečistoty, pretože voľne sypaný uhlík sa môže dostávať do rozvodu vody. Odporúčaný prietok vody (pre optimálne filtrovanie) do 400 litrov / hod. Odporúčaná výmena: po 3 mesiacoch.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.