E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. január 2019, meniny má Timotej

GARDENA Ručný posýpač M

GARDENA Ručný posýpač M

Ručný sypač pre jednoduchý a rýchly rozptyl posypového materiálu ako sú hnojivá, semená alebo posypová soľ po celý rok.
Ideálny pre malé až stredné trávnaté plochy a mestské záhradky. Rýchly rozptyl vďaka ručnému kľukovému mechanizmu. Vyrobený z kvalitného plastu. Odolný voči korózii a nárazom.

Šírka posypu: 1m - max. 4 m (závisí napočte otáčok kľuky a druhu posypového materiálu)
Objem: 1,8 litra
Odporúčaná veľkosť trávnaté plochy cca: 100m2
Spôsob rozmetania pomocou: pomocou kľuky sa otáčajúci kotúč
Funkcia On / Off: pomocou tlačítka
Rozptyl :zimných pieskov, semien alebo hnojiva
Nastavenie dávkovanie: 4 polohy na rukoväti
Jednoduché čistenie: vodou

Objem:
hnojivo: cca 1,65kg
soľ: cca 2,0kg
semená: cca 1,0kg

Tovar bude dostupný od polovice februára 2018.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 20,39 €
Teraz ušetríte: 0,89 €
Cena s DPH: 19,50 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

GARDENA Ručný posýpač M - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu GARDENA Ručný posýpač M ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

SEPTONIC WC GEL 1000ml
SEPTONIC WC GEL 1000ml

7,19 €
Je to tekutý enzymaticko-bakteriálny prípravok. Uvoľňuje vodný kameň a rozpúšťa nečistoty v sifónoch, WC misiach, pisoároch, umývadlách, vaniach. Výrazne podporuje a urýchľuje čistenie aj silne znečistených povrchov (obkladačky, dlaždice). Odstraňuje nepríjemný smrad. Odporúčané dávkovanie: Odpadové potrubie - štartovacia dávka 2 vrchnáky 3 x za týždeň - udržovacia dávka 2 vrchnáky týždenne WC, pisoáre - nanesieme čistý koncentrát, necháme pôsobiť; očistíme kefkou a spláchneme čistou vodou Znečistený povrch (obkladačky, dlaždice) - 2 až 4 vrchnáky do vedra s teplou vodou - silne znečistený: nanesieme čistý koncentrát, necháme pôsobiť, očistíme a opláchneme vodou Práčka - 4 až 6 vrchnákov 1 x za dva až tri mesiace Balenie: 750 ml PVC obal Súhlas MZ SR č. 16657/98 – SOZO/ ÚPKM Odborné vyjadrenie: Prípravok povolil hlavný hygienik SR na základe odborného posudku Ústavu preventívnej a klinickej medicíny, Bratislava. Výrobok s pomenovaním SEPTIFOS – biologicky aktívny gel určený na odstránenie tuhých organických látok usadených v kanalizačnom potrubí, žumpách a septikoch neobsahuje cho-roboplodné baktérie. Na základe mikrobiologického vyšetrenia prípravku nemáme výhrady k dovozu a požívaniu prípravku fi KIWI.“ Podľa posúdenia Ministerstva zdravotnícta SR výrobok spĺňa požiadavky na ochranu zdravia ľudí ( Zákon č. 272/1994 Z.z. o ochrane zdravia ľudí ). SEPTIFOS je biotechnologickým produktom francúzskej firmy KIWI. Výrobok sa vy-rába a používa v krajine pôvodu už niekoľko desaťročí ale aj v iných krajinách Európy a se-vernej Ameriky. V Maďarsku sa úspešne používa už 15 rokov. Kladné ohlasy užívateľov po-tvrdzujú kvalitu výrobku ako aj spokojnosť zákazníkov a hodnotia ho ako veľmi účinný, užitočný. Jeho pravidelné požívanie ušetrí užívateľov mnohých nepríjemností a zbytočných výdavkov.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.