E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 21. máj 2019, meniny má Zina

Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor

Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor

S elektrickým vertikutátorom trávnika EVC 1000 od spoločnosti GARDENA môžete trvalo odstraňovať mach, trávnu plsť a burinu a zásadne tak zvýšiť schopnosť trávniku prijímať vzduch, vodu a živiny. Ostré, odsadené nože vyrobené zo špeciálne kalenej a pozinkovanej nerezovej ocele prenikajú do trávnika (do hĺbky niekoľkých milimetrov) a odstraňujú nežiadúcu trávnu plsť a odumretú trávu. Hĺbka prieniku nožov do zeme je ľahko nastaviteľná praktickú ovládacou páčkou. Výkonný motor PowerPlus umožňuje neprerušovanú prácu a vertikutátor možno použiť, kedykoľvek je potreba. Veľké kolesá so špeciálnou vzorkou uľahčujú riadenie a umožňujú dobrý záber na trávniku. Pre pohodlné tlačenie vertikutátora je vodiaca rukoväť vybavená praktickým vypínačom. Na prevoz do miesta použitia je k dispozícii cestovná poloha, pri ktorej sú nože ľahko a rýchlo zložené. Praktická funkcia: rukoväť elektrického vertikutátora trávnika je možné rýchlo oddeliť a umožniť tak priestorovo nenáročné skladovanie a prepravu. Tip: vertikutácia predstavuje intenzívnu starostlivosť o trávnik a je doporučovaná jedenkrát na jar a na jeseň.

Výkonové charakteristiky
Šírka záberu, cm 30 cm
Veľkosť pracovnej plochy, m? 600 m? +/-20%
Výkon motora 1000 W
Rozmery
Hmotnosť, kg 10,5 kg

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 169,00 €
Teraz ušetríte: 36,10 €
Cena s DPH: 132,90 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor - popis

 • Výkonný motor PowerPlus

  Výkonný motor PowerPlus

  Vďaka výkonnému motoru PowerPlus možno elektrický vertikutátor bez problémov naštartovať a pracovať rýchlo a bez prerušovania. Pohybuje sa takmer sám a je ho treba len riadiť.

 • Efektívna a rýchla práca

  Efektívna a rýchla práca

  Odolné nože vyrobené zo špeciálne kalenej pozinkovanej nerezovej ocele prenikajú do pôdy (do hĺbky niekoľkých milimetrov) a efektívne a trvalo odstraňujú splstnatenú trávu, mach a burinu.

   

   

 • Ľahká obsluha

  Ľahká obsluha

  Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti možno vertikutátor ľahko tlačiť.

   

 • Ľahké tlačenie

  Ľahké tlačenie

  Pre bezproblémové tlačenie po dlažbe je k dispozícii transportná pozícia, v ktorej sú nože ľahko vyklopené smerom hore.

   

 • Úspora miesta

  Úspora miesta

  Kompaktný vertikutátor je ideálny pre ľahkú a nenáročnú prácu a pre pohodlnú prepravu a na skladovanie mu stačí malý priestor.

   

 


Zberný kôš k EVC 1000/30
Pre elektrický prevzdušňovač trávnika EVC 1000 / 30, ES 500 .jednoduchá ...
54,11 €

Máte otázku k produktu Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Tlakový spínač EASYPRESS
Tlakový spínač EASYPRESS

88,00 €
EASYPRESS® JE ZARIADENIE KTORÉ ZAPÍNA A VYPÍNA ČERPADLO, KU KTORÉMU JE PRIPOJENÉ A TÝM NAHRÁDZA TRADIČNÝ TLAKOVÝ SPÍNAČ ALEBO NÁDRŽ. Čerpadlo sa spustí keď je ventil otvorený a tlak v systéme klesne pod zapínací tlak (Pm). Zastaví sa, ak je prietok nulový, alebo menší než vypínací prietok ( Qa). EASYPRESS® elektronika chráni čerpadlo proti nevhodným pracovným stavom ako beh na sucho alebo opakované spínanie v dôsledku strát.Elektronická doska je zaliata živicou.
Výhody oproti konkurenčním výrobkom: Robustní tělo (max. pracovní tlak 10 bar, zkoušeno na více než 40 bar) Speciální zpětný ventil umožňuje instalaci v jakékoliv poloze (patentováno) Plošný spoj izolován proti vlhkosti speciálním povlakem Bezúdržbová robustní membrána (patentováno) – chrání proti přetlaku a častému spouštění čerpadla vlivem malého úniku vody ze systému (netěsnost spojů, odkapavání z armatur apod.) Ochrana proti běhu na sucho – automatické opětovné spuštění čerpadla po obnovení dodávky vody (není nutný manuální restart uživatelem) Jednoduché ovládání – pouze jedno tlačítko a dvě LED diody Nízké hydraulické ztráty
Na přání může být také dodáno šroubení pro rychlé připojení vid suvisiace produkty.
Technická špecifikácia:
napätie 230V frekvencia 50-60Hz Max.prúd 10A Stupeň ochrany IP65 Spínací tlak(Pm) 1,5ar
Vypínací prietok 1-2lit./min/12sec
Pripojenie: 1“ x 1“ Prac. tlak 10bar/ poruchový 40 bar Váha 1450g Ochrana proti -behu na sucho -častému spínaniu -poruche rozvodu/kvapkaniu vody 1-2 lit/min/12sec

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.