E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. marec 2019, meniny má Gabriel

Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor

Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor

S elektrickým vertikutátorom trávnika EVC 1000 od spoločnosti GARDENA môžete trvalo odstraňovať mach, trávnu plsť a burinu a zásadne tak zvýšiť schopnosť trávniku prijímať vzduch, vodu a živiny. Ostré, odsadené nože vyrobené zo špeciálne kalenej a pozinkovanej nerezovej ocele prenikajú do trávnika (do hĺbky niekoľkých milimetrov) a odstraňujú nežiadúcu trávnu plsť a odumretú trávu. Hĺbka prieniku nožov do zeme je ľahko nastaviteľná praktickú ovládacou páčkou. Výkonný motor PowerPlus umožňuje neprerušovanú prácu a vertikutátor možno použiť, kedykoľvek je potreba. Veľké kolesá so špeciálnou vzorkou uľahčujú riadenie a umožňujú dobrý záber na trávniku. Pre pohodlné tlačenie vertikutátora je vodiaca rukoväť vybavená praktickým vypínačom. Na prevoz do miesta použitia je k dispozícii cestovná poloha, pri ktorej sú nože ľahko a rýchlo zložené. Praktická funkcia: rukoväť elektrického vertikutátora trávnika je možné rýchlo oddeliť a umožniť tak priestorovo nenáročné skladovanie a prepravu. Tip: vertikutácia predstavuje intenzívnu starostlivosť o trávnik a je doporučovaná jedenkrát na jar a na jeseň.

Výkonové charakteristiky
Šírka záberu, cm 30 cm
Veľkosť pracovnej plochy, m? 600 m? +/-20%
Výkon motora 1000 W
Rozmery
Hmotnosť, kg 10,5 kg

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 169,00 €
Teraz ušetríte: 36,10 €
Cena s DPH: 132,90 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor - popis

 • Výkonný motor PowerPlus

  Výkonný motor PowerPlus

  Vďaka výkonnému motoru PowerPlus možno elektrický vertikutátor bez problémov naštartovať a pracovať rýchlo a bez prerušovania. Pohybuje sa takmer sám a je ho treba len riadiť.

 • Efektívna a rýchla práca

  Efektívna a rýchla práca

  Odolné nože vyrobené zo špeciálne kalenej pozinkovanej nerezovej ocele prenikajú do pôdy (do hĺbky niekoľkých milimetrov) a efektívne a trvalo odstraňujú splstnatenú trávu, mach a burinu.

   

   

 • Ľahká obsluha

  Ľahká obsluha

  Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti možno vertikutátor ľahko tlačiť.

   

 • Ľahké tlačenie

  Ľahké tlačenie

  Pre bezproblémové tlačenie po dlažbe je k dispozícii transportná pozícia, v ktorej sú nože ľahko vyklopené smerom hore.

   

 • Úspora miesta

  Úspora miesta

  Kompaktný vertikutátor je ideálny pre ľahkú a nenáročnú prácu a pre pohodlnú prepravu a na skladovanie mu stačí malý priestor.

   

 


Zberný kôš k EVC 1000/30
Pre elektrický prevzdušňovač trávnika EVC 1000 / 30, ES 500 .jednoduchá ...
54,11 €

Máte otázku k produktu Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Zmäkčovač DOSAPROP 3/4
Zmäkčovač DOSAPROP 3/4

27,66 €
Filter na úpravu vody DOSAPROP 3/4" S náplňou polyfosfátu pre úpravu úžitkovej vody k ohrievačom vody. Polyfosfát neodstraňuje minerály,ale zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa v spotrebičoch. Princíp: Soli vápnika a horčíka vo vode ,ktoré vstupujú za pôsobenia tepla do chemickej reakcie a stávajú sa z nich nerozpustné uhličitany vápnika a horčíka ,vytvárajú kryštály /tzv.vodný kameň/usadzujúce sa na vnútorných stenách potrubí ,ohrievacích telesách ,ohrievačoch a pod. Úprava vody pomocou polyfosfátov je jednoduchý vo svete rozšírený ,efektívny a mimoriadne ekonomický spôsob obmedzenia problému tvrdej vody ,založený na dávkovaní určitého množstva polyfosfátov do vody pritekajúcej do spotrebiča.Okrem toho polyfosfáty pomaly rozpúšťajú už existujúce povlaky vodného kameňa a na vnútorných stenách kovových zariadení vytvárajú tenký ochranný film,ktorý chráni pred koróziou. Životnosť náplne:maximálne 6 mesiacov. Filtre majú zabudovanú Venturiho trubicu ,ktorá zabezpečuje rovnomerné dávkovanie podľa tvrdosti vody asi 2-4 gramy na 1000litrov vody. Vymeniť celú náplň je nutné vždy pri poklese náplne pod polovicu nádobky.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.