E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 16. júl 2019, meniny má Drahomír

ČERPADLÁ VODA

Zobraziť podľa: Forma zobrazenia:
stránkovanie:
1

Sitko sacie 1"
Sitko sacie prevedenie nerezové. Používa sa najčastejšie na saciu stranu čerpadla zo ...
1,83 €

Sitko sacie 5/4"
materiál nerez vonkajší závit ...
3,00 €
stránkovanie:
1

neprehliadnite !

Husqvarna Automower Solar Hybrid Automatická kosačka
Husqvarna Automower Solar Hybrid Automatická kosačka

2.745,00 €
Kosačka Automower® Solar Hybrid je prvá plne automatickú kosačka na svete, ktorá je čiastočne poháňaná slnečnou energiou. Vynikajúca pre Váš trávnik, skvelá pre vaše svedomie, lepšia pre našu planétu. Výrobok využívá podstatne menej energie ako ktorákoľvek konvenčná kosačka na trávu. A to z toho dôvodu, že mimo nabíjacej stanice má k dispozícií ešte veľký, integrovaný solárny panel. Pokiaľ je k dispozícií denné svetlo, umožnia slnečné články predĺžiť dobu kosenia do tej doby, než ju bude nevyhnutné dobiť. Znamená to, že poseká trávu v kratšom čase, pri nižšej spotrebe energie a predĺženej životnosti batérie. Kosačka je vhodná pre plochy o rozlohe 2100 metrov štvorcových v závislosti na svetelných podmienkach.

2200 m? +/-20%, NiMH, 10 kg
Uvedený výkon motorov je priemerný čistý výkon (pri uvedených otáčkach za minútu) typického produkčného motora pre model motora meraný podľa normy SAE J1349/ISO 1585. Sériovo vyrábané motory sa môžu odlišovať od tejto hodnoty. Skutočný výkon motora nainštalovaného vo finálnom výrobku závisí od prevádzkovej rýchlosti, podmienok prostredia a ďalších premenných.

Charakteristické vlastnosti pre AUTOMOWER® SOLAR HYBRID

Zvláda nerovný terén
Veľké kolesá zvyšujú výkon na nerovnom teréne. Kosačka si poradí so sklonom až do 35%. Čo môžete pokosiť s konvenčnou kosačkou, môžete pokosiť aj s kosačkou Automower®.

Časovač
Nastavte si časy kosenia podľa veľkosti vašej záhrady pomocou funkcie Timer (Časovač).

Alarm proti ukradnutiu
Alarm proti krádeži zabezpečuje extra ochranu a je ho možné prispôsobiť vlastným požiadavkám.
zámok PIN kódu

Solárny panel
Dodatočný zdroj energie, ktorý poskytuje kosačke Automower® energiu naviac priamo zo slnečného svetla.

Nastavovací panel
Pomocou nastavovacieho panelu môže byť kosačka nastavená tak, aby nastavenia zodpovedali rôznorodým tvarom záhrad a rôznym požiadavkám.

Dva navádzacie vodiče
Naše nejlepšie vybavené výrobky disponujú dvoma navádzacími vodičmi, ktoré skrátia čas hľadania hlavne v prípade rozľahlých, členitých záhrad.

Automatické nabíjanie
Keď sa kosačka Automower® potrebuje dobiť, nájde si cestu k nabíjacej stanici.

Ľahké nastavenie výšky
Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť z vrchu prístupným veľkým gombíkom.

Špecifikácie pre AUTOMOWER® SOLAR HYBRID
Produktivita Maximálna veľkosť pracovnel plochy 2200 m? +/-20%
Systém nabíjania Automatický
Maximálny sklon vovnútri pracovnej plochy 35%
Produkt Farba Šedá Klávesnica 16 tlačidiel Informačný panel LCD displej s nastavovacím menu Časovač Vrátane Typ rukoväte Integrovaný Vzorok kolies Drsný Výkon a nabíjanie Typ Batérie NiMH Typická doba nabíjania 45 min Typický čas kosenia na jedno nabitie 60 min Motor a kosiaci systém Kosiaci systém 3 otočné britvové nože Výška kosenia, min-max 20 - 60 mm Širka záberu 22 cm Údaje o zvuku a hluku Hladina hluku namerané: 62 dB(A), garantované: 64 dB(A) Bezpečnostné a ochranné vlastnosti Alarm Vysoký PIN kód Vrátane Zámok inštalácie Vrátane Remote text message Vrátane Senzor zdvihnutia Vrátane Senzor náklonu Vrátane Inštalačné príslušenstvo Ohraničujúci kábel 250 m Skoby 200 ks Extra nože 9 ks Celkové rozmery Rozmery výrobku, D x Š x V 71x55x31 cm Hmotnosť 10 kg

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.