E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 16. júl 2019, meniny má Drahomír

ČERPADLÁ VODA

Zobraziť podľa: Forma zobrazenia:
stránkovanie:
1

Poistný ventil 3/4
...
8,30 €
stránkovanie:
1

neprehliadnite !

Husqvarna R 422Ts AWD Rider motorová jednotka
Husqvarna R 422Ts AWD Rider motorová jednotka

9.990,00 €
Husqvarna R 422Ts AWD je moderný rider z rady 400-series s podvozkom zameraným na pohodlie obsluhy, ktorý je prispôsobený na prácu v stiesnených a komplikovaným plochách.
Jedinečné kĺbové zariadenie zaisťuje vyníkajúcu ovládateľnosť. Je vybavený náhonom všetkých kolies, čo pozoruhodne zvyšuje a zabezpečuje pohyblivosť ridera na nerovnom, klzkom a svahovitom teréne.
Husqvarna R 422Ts AWD je vybavený výkonným dvojvalcovým motorom Briggs & Stratton s tlakovým mazaním a prevodovkou ovládanou nožnými pedálmi, posilňovačom riadenia a hydraulickým zdvíhaním kosiaceho zariadenia a príslušenstva. Veľká palivová nádrž s objemom 17 litrov je priehľadná a hladina paliva v nádrži je ľahko kontrolovateľná. Rider má voliteľné kosiace zariadenie v šírke 112 cm alebo 122 cm.
Kosiace zariadenie kombinuje možnosť mulčovania a zadného vyhadzovania pokosenej trávy.
K rideru je možné pripojiť cepákové kosiace ústrojenstvo, rotačnú kefu, snehovú frézu, snehovú radlicu. Vynikajúca voľba pre súkromných vlastníkov nehnuteľností, športové organizácie a hotely s veľkými pozemkami, vyžadujúcimi celoročnú údržbu.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.