E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 24. január 2019, meniny má Timotej

KROVINOREZY A VYŽINAČE / benzínové vyžínače

Vyžínanie okrajov trávnatých plôch, udržiavanie nízkeho porastu v zle prístupných miestach, kosenie veľkých trávnatých plôch, kosenie nepríjemného a neželaného húštia nie je len veľmi zdĺhavé, ale tiež veľmi namáhavé. Naša obsiahla ponuka lesných krovinorezov, krovinorezov a vyžínačov si poradí s rôznymi úlohami. Jedným spoločným charakteristickým rysom je ich schopnosť urobiť prácu ľahšie a s efektívnymi výsledkami. Naše stroje sú kombináciou výkonu a nízkej hmotnosti; ľahšie sa ovládajú a poskytujú vysokú produktivitu s dokonalými výsledkami. Ak teda hľadáte spôsob, ako získať viac od vášho pracovného dňa, nehľadajte ho inde ako u Husqvarny.
Zobraziť podľa: Forma zobrazenia:
stránkovanie:
1

Husqvarna 122C Vyžínač
Husqvarna 122C je nový, ľahký benzínový vyžínač so zahnutým a v strede ...
185,00 €
165,00 €

Husqvarna 525 LK Krovinorez
Nový vyžínač Husqvarna 525LK je ľahký a vysoko výkonný stroj. Vyžínač je ...
485,00 €
stránkovanie:
1

neprehliadnite !

Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor
Gardena EVC 1000 Elektrický vertikutátor

132,90 €
S elektrickým vertikutátorom trávnika EVC 1000 od spoločnosti GARDENA môžete trvalo odstraňovať mach, trávnu plsť a burinu a zásadne tak zvýšiť schopnosť trávniku prijímať vzduch, vodu a živiny. Ostré, odsadené nože vyrobené zo špeciálne kalenej a pozinkovanej nerezovej ocele prenikajú do trávnika (do hĺbky niekoľkých milimetrov) a odstraňujú nežiadúcu trávnu plsť a odumretú trávu. Hĺbka prieniku nožov do zeme je ľahko nastaviteľná praktickú ovládacou páčkou. Výkonný motor PowerPlus umožňuje neprerušovanú prácu a vertikutátor možno použiť, kedykoľvek je potreba. Veľké kolesá so špeciálnou vzorkou uľahčujú riadenie a umožňujú dobrý záber na trávniku. Pre pohodlné tlačenie vertikutátora je vodiaca rukoväť vybavená praktickým vypínačom. Na prevoz do miesta použitia je k dispozícii cestovná poloha, pri ktorej sú nože ľahko a rýchlo zložené. Praktická funkcia: rukoväť elektrického vertikutátora trávnika je možné rýchlo oddeliť a umožniť tak priestorovo nenáročné skladovanie a prepravu. Tip: vertikutácia predstavuje intenzívnu starostlivosť o trávnik a je doporučovaná jedenkrát na jar a na jeseň.

Výkonové charakteristiky
Šírka záberu, cm 30 cm
Veľkosť pracovnej plochy, m? 600 m? +/-20%
Výkon motora 1000 W
Rozmery
Hmotnosť, kg 10,5 kg

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.