E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 17. júl 2019, meniny má Bohuslav

Akumulátorové nožnice na živý plot  ERGO CUT 48Li

Akumulátorové nožnice na živý plot ERGO CUT 48Li

VŠETKO SA "TOČÍ" OKOLO KOMFORTU! Nové GARDENA elektrické a akumulátorové nožnice na živý plot sú v ponuke ako modely EasyCut, ErgoCut a HighCut Nech z buxusu, vtáčieho zobu, dráču alebo hrabu – živé ploty sú obľúbeným záhradným prvkom a dekoratívnym, prirodzeným plotom na pozemku. Aby si živý plot udržal požadovaný tvar, je nutné minimálne raz ročne urobiť strih. Kto už to raz skúšal, vie, aké je dôležité mať správne a dobré nožnice na živý plot – a je jedno, či je živý plot dlhý, vysoký alebo široký. Nové GARDENA elektrické a akumulátorové nožnice na živý plot sú v ponuke ako modely EasyCut, ErgoCut a HighCut. Všetko sa „točí“ okolo maximálneho komfortu, prvotriednych výsledkov pri strihaní a bezpečného používania. Top-modelom sú GARDENA elektrické nožnice na živý plot HighCut 48 a GARDENA akumulátorové nožnice na živý plot HighCut 48 Li v bezkáblovom prevedení s výkonným GARDENA vymeniteľným akumulátorom 18 V / 1,6 Ah, ktorý slúži ako vytrvalý zdroj energie s možnosťou dobíjania kedykoľvek. Oba typy týchto nožníc majú nože dlhé 48 cm a sú plynulo teleskopické s ergonomicky optimálnym vyvážením ťažiska. Bez problémov dosiahnu do vzdialenosti 3 m. Pretože je strihacia hlava ešte dodatočne výkyvná, je možné bez rebríka, z bezpečného miesta na zemi, pohodlne strihať živý plot od „strechy“ až po zem. Toto platí taktiež pri strihaní pôdopokryvných rastlín pri vzpriamenom držaní tela. Kľúčové slovo: uvoľnené držanie tela - najčastejší spôsob používania nožníc na živý plot je strihanie zo strany. Aby pri tomto použití nemusel byť užívateľ otočený, ani nemusel mať prekrútené ruky, prišla GARDENA ako jediná u nových elektrických a akumulátorových nožníc ErgoCut a HighCut s modernou, pravouhlou otočnou strihacou jednotkou. Táto zaručuje, aby užívateľ stál vždy v ideálnej pozícii vedľa živého plotu. Pritom sa nožnice na živý plot držia v každej strihacej pozícii veľmi pohodlne a bezpečne, pretože je ich hmotnosť presne vyvážená. Rovnako prvotriedna ako je pohodlná a bezpečná manipulácia, sú taktiež výsledky strihania. Nová geometria nožov a kvalitné, laserom rezané nože s veľkou vzdialenosťou zubov zafixujú strihaný materiál a zaručujú veľmi účinný, rýchly a čistý strih. Modely EasyCut a ErgoCut budú v predaji od marca 2010, GARDENA nožnice na živý plot HighCut je možné zakúpiť od júla 2010.

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 186,00 €
Teraz ušetríte: 18,60 €
Cena s DPH: 167,40 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Akumulátorové nožnice na živý plot ERGO CUT 48Li - popis
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu Akumulátorové nožnice na živý plot ERGO CUT 48Li ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Rezacie hrable Gardena CS
Rezacie hrable Gardena CS

26,00 €
Vďaka radom s rôznymi zubami sú rezacie hrable vhodné pre prácu po celý rok a predstavujú dva nástroje v jednom.
Špicaté hroty na jednej strane umožňujú odstraňovanie machu a trávnej plste prenikaním niekoľko milimetrov hlboko do zeme.
Pri otočení hrablí môžu zaoblené a husté hroty zhrabávať listy, záhradný odpad a dokonca i kamene.
Pracovná šírka je 35 cm.
Všetky hroty sú pozinkované a lisované a sú tak korózií vzdorné.
Rezacie hrable sú vhodné pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy v závislosti od výšky postavy sa doporučuje násadu dĺžky 180 cm.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.