E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 22. júl 2019, meniny má Magdaléna

AKCIA

Zobraziť podľa: Forma zobrazenia:
stránkovanie:
1

Elektrocentrála Handy Gen 2500 A
jednofázová elektrocentrála
motor Briggs&Stratton 650 seriesTM
max. výkon 2,4 ...
479,00 €

Elektrocentrála P 2000 i - Invertor
jednofázová elektrocentrála
max. výkon 2,0 kVA
men. výkon 1,6 kW
prúd 7A
...
899,00 €
stránkovanie:
1

neprehliadnite !

AKCIA Septifos + Gel
AKCIA Septifos + Gel

36,61 €
Septifos Je určený na rozklad a skvapalňovanie organických odpadov a nánosov v sifónoch, vnútornej a vonkajšej kanalizácii, ale najmä v splaškových vodách zo sociálnych zariadení (v žumpách, v septikoch). Je to žlto-sivý prášok bez pachu vo vode miešateľný. PH je neutrálne 6,5 – 7,5. V 25 g obsahuje zmes viac ako 10 miliónov špecifických baktérií a účinných enzýmov. 98 % obsahu tvoria látky prírodné, biologicky úplne odbúrateľné. Odporúčané dávkovanie: Odpadové potrubie - štartovacia dávka 50 g 1 x za týždeň - udržovacia dávka 25 g 1 – 2 x mesačne Akumulačné nádrže - štartovacia dávka 50 g na 4 000 l (1. týždeň - septiky, žumpy) - udržiavacia dávka 25 g na 4 000 l (2. – 4. týždeň) - udržovacia dávka 25 g 1 – 2 x mesačne Použitie : domácnosti – bytovky, rodinné domy, chaty, chalupy, administratívne budovy, rekreačné zariadenia, hotely, penzióny Balenie: 1000 g (40 dávok) Súhlas ministerstva zdravotníctva SR pod č. 16657/98 begin_of_the_skype_highlighting 16657/98 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 16657/98 end_of_the_skype_highlighting – SOZO/ ÚPKM zo dňa 5.10.1998 Odborné vyjadrenie : Prípravok povolil hlavný hygienik SR na základe odborného posudku Ústavu preventívnej a klinickej medicíny, Bratislava. Výrobok s pomenovaním SEPTIFOS – biologický aktivátor mikroorganizmov určený na odstránenie tuhých organických látok usadených v kanalizačnom potrubí, žumpách a septikoch neobsahuje choro-boplodné baktérie. Na základe mikrobiologického vyšetrenia prípravku nemáme výhrady k dovozu a požívaniu uvedeného prípravku. Podľa posúdenia Ministerstva zdravotnícta SR výrobok spĺňa požiadavky na ochranu zdravia ľudí ( Zákon č. 272/1994 Z.z. o ochrane zdravia ľudí ). SEPTIFOS je francúzsky výrobok. Francúzska veda počas svojej histórie dosahovala vždy výborné výsledky v oblasti medicíny, organickej chémie a farmácie. Aj v súčastnosti zohráva vedúcu úlohu v nových vedných disciplínach, vo vývoji biotechnológií a ich využitia v každodennom živote. SEPTIFOS je novým biotechnologickým výrobkom. Jeho pravidelné používanie ušetrí užívateľov mnohých nepríjemností a zbytočných výdavkov najmä v oblastiach bez kanalizácie. Prečistená voda v žumpách, septikoch slúži ako rezervoár závlahovej vody na trávniky, stromy, kríky, okrasnú záhradku. Kladné ohlasy užívateľov potvrdzujú kvalitu výrobku ako aj spokojnosť zákazníkov a hodnotia ho ako veľmi účinný a užitočný.

Septifos GEL : Je to tekutý enzymaticko-bakteriálny prípravok. Uvoľňuje vodný kameň a rozpúšťa nečistoty v sifónoch, WC misiach, pisoároch, umývadlách, vaniach. Výrazne podporuje a urýchľuje čistenie aj silne znečistených povrchov (obkladačky, dlaždice). Odstraňuje nepríjemný smrad. Odporúčané dávkovanie: Odpadové potrubie - štartovacia dávka 2 vrchnáky 3 x za týždeň - udržovacia dávka 2 vrchnáky týždenne WC, pisoáre - nanesieme čistý koncentrát, necháme pôsobiť; očistíme kefkou a spláchneme čistou vodou Znečistený povrch (obkladačky, dlaždice) - 2 až 4 vrchnáky do vedra s teplou vodou - silne znečistený: nanesieme čistý koncentrát, necháme pôsobiť, očistíme a opláchneme vodou Práčka - 4 až 6 vrchnákov 1 x za dva až tri mesiace Balenie: 750 ml PVC obal Súhlas MZ SR č. 16657/98 – SOZO/ ÚPKM Odborné vyjadrenie: Prípravok povolil hlavný hygienik SR na základe odborného posudku Ústavu preventívnej a klinickej medicíny, Bratislava. Výrobok s pomenovaním SEPTIFOS – biologicky aktívny gel určený na odstránenie tuhých organických látok usadených v kanalizačnom potrubí, žumpách a septikoch neobsahuje cho-roboplodné baktérie. Na základe mikrobiologického vyšetrenia prípravku nemáme výhrady k dovozu a požívaniu prípravku fi KIWI.“ Podľa posúdenia Ministerstva zdravotnícta SR výrobok spĺňa požiadavky na ochranu zdravia ľudí ( Zákon č. 272/1994 Z.z. o ochrane zdravia ľudí ).

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.