E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 16. december 2017, meniny má Albína

2-cestný ventil 3/4 - 1

2-cestný ventil 3/4 - 1

2-cestný ventil 3/4" + 1" od spoločnosti GARDENA umožňuje prevádzku dvoch zariadení. Vďaka nemu nie je nikdy potrebné na kohútiku hadice prepojovať. Dva výstupy sú plne regulovateľné, a to nezávisle na sebe. Dvojcestný ventil od spoločnosti GARDENA je vhodný pre kohútiky so závitom 33,3 mm (G 1").

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 10,79 €
Teraz ušetríte: 1,89 €
Cena s DPH: 8,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

2-cestný ventil 3/4 - 1 - popis

Vlastnosti

 

2 výstupy na jednom kohútiku

Dvojcestnou prípojkou na vodovodný kohútik od spoločnosti GARDENA možno vykonať dve pripojenia na jednom kohútiku. Dve hadice tak možno pripojiť k jednému kohútiku, pričom nie je nutné ich prepojovať.


Plne nastaviteľná

Obe pripojenia a výstupy možno plne nastavovať. To znamená, že je možné ich ovládať nezávisle od seba.

Original GARDENA System

Vďaka systémovým produktom systému Original GARDENA možno ku kohútiku alebo hadicu ľahko a rýchlo pripojiť ľubovoľné zalievacie príslušenstvo. Všetko od začiatku do konca možno vzájomne prepojiť a všetko zostáva vodotesné.
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Máte otázku k produktu 2-cestný ventil 3/4 - 1 ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Nutrafin Basix neutralizér pre korytnačky 15g
Nutrafin Basix neutralizér pre korytnačky 15g

1,70 €
Kondicionér pre korytnačky Tento kondicionér upravuje kyslost vody. V ňom obsiahnutý vápník se pomaly rozpúšťa a pomáha predchádzať mäknutiu panciera korytnačky. Návod: umiestnite kondicionér do želvária, blok sa okamžite začne rozpúšťat. Neutralizuje kyseliny uvolňované do vody korytnačkami a upravuje vodu. Voda v teráriu by mala byť denne menena aby ste tak zefektivnili používánie Nutrafin Basix kondicionéru. Složení: síran vápenatý, síran hořčíku, chlorid sodný, thiamin hydrochlorid. Jakostní znaky: vápník (minimálně 220 g / kg, maximálně 260 g / kg), thiamin minimálně 2100 mg / kg.

© 2010 - 2017 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.