E-SHOP - MaM MULTIMEDIA Profesionálna záhradná technika Husqvarna   Potrebujete poradiť? Volajte 0903 707 668 ! Dnes je 23. máj 2019, meniny má Želmíra

Kvapkacia hadica podzemná Gardena štartovná sada

Kvapkacia hadica podzemná Gardena štartovná sada

Kvapacia hadica podzemná je kompletne pripravená na pripojenie so základným prístrojom 1000, koncovým kusom a T-kusem. Dĺžka 50 m. Vzdialenosť kvapadiel 30 cm. Odber vody každého kvapadla 1,6 l/h. Vnútorný priemer hadice 13,7 mm. Max. dĺžka kvapacej hadice 200 m (základný prístroj umiestnený uprostred).

Výrobca: Gardena
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Cena s DPH: 78,25 / ks
 
Návrat
Podrobný popis
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Kvapkacia hadica podzemná Gardena štartovná sada - popis


mds - uzatváracia zátka 1/2"
na uzatvorenie kvapkacích hadíc ...
0,97 €

Máte otázku k produktu Kvapkacia hadica podzemná Gardena štartovná sada ?

Meno
Email
Správa
Kontrolný kód opíšte v opačnom poradí, zprava doľava!
Kontrolný kód
Obnov kódneprehliadnite !

Husqvarna R 422Ts AWD Rider motorová jednotka
Husqvarna R 422Ts AWD Rider motorová jednotka

9.990,00 €
Husqvarna R 422Ts AWD je moderný rider z rady 400-series s podvozkom zameraným na pohodlie obsluhy, ktorý je prispôsobený na prácu v stiesnených a komplikovaným plochách.
Jedinečné kĺbové zariadenie zaisťuje vyníkajúcu ovládateľnosť. Je vybavený náhonom všetkých kolies, čo pozoruhodne zvyšuje a zabezpečuje pohyblivosť ridera na nerovnom, klzkom a svahovitom teréne.
Husqvarna R 422Ts AWD je vybavený výkonným dvojvalcovým motorom Briggs & Stratton s tlakovým mazaním a prevodovkou ovládanou nožnými pedálmi, posilňovačom riadenia a hydraulickým zdvíhaním kosiaceho zariadenia a príslušenstva. Veľká palivová nádrž s objemom 17 litrov je priehľadná a hladina paliva v nádrži je ľahko kontrolovateľná. Rider má voliteľné kosiace zariadenie v šírke 112 cm alebo 122 cm.
Kosiace zariadenie kombinuje možnosť mulčovania a zadného vyhadzovania pokosenej trávy.
K rideru je možné pripojiť cepákové kosiace ústrojenstvo, rotačnú kefu, snehovú frézu, snehovú radlicu. Vynikajúca voľba pre súkromných vlastníkov nehnuteľností, športové organizácie a hotely s veľkými pozemkami, vyžadujúcimi celoročnú údržbu.

© 2010 - 2019 Daes.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.